O Mnie

Jestem agentem nieruchomości dbającym o wysoki profesjonalizm i jakość wykonywanych usług. Wierzę, że najlepszą reklamą są zadowoleni klienci, dlatego w swojej pracy kieruję się wartościami, które pomogą mi doprowadzić do sytuacji win-win, gdzie zarówno ja, jak i Ty będziemy zadowoleni.

Moje wartości

Bezpieczeństwo
Rzetelność
Synergia
Uczciwość
Rozwój
Profesjonalizm

Marcin Kumiszczo

Agent Nieruchomości

Praca jako pośrednik w obrocie nieruchomościami jest dla mnie wyzwaniem, która pomaga mi się realizować spełniając swoje marzenia i pragnienia innych ludzi. Doświadczenie zdobyte w pracy trenera personalnego nauczyło mnie budować relacje z drugim człowiekiem, wsłuchiwać się w jego oczekiwania i realizować wyznaczony cel.

Specjalizuję się w sprzedaży mieszkań oraz zarządzaniu najmem długoterminowym nieruchomości. Współpracuje z inwestorami przeprowadzając ich przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem.

Pomagam sprzedać nieruchomość przejmując wszystkie niezbędne obowiązki mające na celu do doprowadzenia do transakcji, jak najszybciej i jak najdrożej. Jestem licencjonowanym pośrednikiem i certyfikowanym negocjatorem na rynku nieruchomości. Od ponad 20 lat uprawiam sport, który stał się moją pasją, a starty w zawodach biegowych czy triathlonowych dają dużo satysfakcji i uczą pokory.

W swojej pracy kieruję się profesjonalizmem, bezpieczeństwem i zasadą win-win. Chętnie pomagam i służę innym.

Moje motto: „Jeśli nie możesz latać, biegnij. Jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.”