Co mówią o mnie moi klienci?

Kierując się zasadą win - win bezkompromisowo wspieram swoich klientów, a ich satysfakcja jest dla mnie najważniejszym celem.

Pan Marcin pośredniczył w sprzedaży mieszkania w czasie najmniej sprzyjającym i kupującym i sprzedającym(wojna, inflacja, problemy z uzyskaniem kredytu). Dzięki swojemu profesjonalizmowi i opanowaniu udało się sfinalizować transakcję. Zawsze można liczyć na radę i pomoc, a nawet wyręczenie, w załatwieniu formalności, co w dzisiejszych czasach jest szalenie istotne. Wysoka kultura osobista i profesjonalizm sprawia, że współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Z czystym sumieniem polecam.

Monika Sójka

Najlepszy pośrednik nieruchomości, z którym mieliśmy do czynienia. Współpracowaliśmy z panem Marcinem i bardzo chwalimy sobie tą współpracę. Pan Marcin był zawsze dostępny, z cierpliwością odpowiadał na tysiące naszych pytań. Był bardzo pomocny, z profesjonalnym podejściem do klienta. Serdecznie polecamy!

Marcin J.

Marcin was extremely helpful and efficient in his role helping me to sell my apartment. I was apprehensive about the process, as my Polish was not too good but Marcin speaks English very well. He was able to set up a video of the apartment for virtual tours and went above and beyond his job, on a number of occasions for me. I would absolutely recommend Marcin in the future and am grateful that I availed of his service.

Brian Colgan

We were looking for an apartment for rent for a long time, but only when we met agent Marcin we quickly found an apartment for ourselves, and later for our family. Mr. Marcin is extremely involved in the process, he works quickly and effectively. I recommend!

Vladimir

Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność i uznanie dla Pana Marcina, który profesjonalnie i skutecznie pomógł mi w sprzedaży mojego mieszkania. Od samego początku Pan Marcin wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży nieruchomości. Dzięki jego wskazówkom i doradztwu, udało się nam ustalić konkurencyjną cenę mojego mieszkania, co przyczyniło się do szybkiego i udanego procesu sprzedaży. To, co go wyróżnia (w porównaniu z innymi agentami z którymi miałam doświadczenie), to jego zaangażowanie i profesjonalizm. Zawsze był dostępny, szybko rozwiązywał problemy i udzielał pomocy na każdym etapie procesu sprzedaży. Zdecydowanie mogę polecić każdemu, kto szuka doświadczonego i zaufanego agenta nieruchomości.

Paulina Zdeb

Bardzo profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy, przygotowanie oferty, zdjęć, wirtualny spacer, wysoka responsywność, Pan Marcin rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, sprawnie tłumaczy i wyjaśnia niezrozumiane kwestie i zawiłości rynku nieruchomości, pomaga ze spokojną głową przejść przez cały proces, a jeśli jest taka potrzeba, wyręcza i bierze na siebie obowiązki.

Dariusz Dąbrowski