• Spacer Wirtualny

Na sprzedaż, Wrocław,

Cena: 990000 

83 m2

Cena za m2: 11985zł/m2Rok budowy: 2013

Szczegóły oferty:

Ilość Łazienek: 1Wysokość apartamentu: 260 cm

Zostaw Konatkt

Na sprzedaż urocze mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 85,6m2, zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Gądów Mały.

To stylowe i gustownie wykończone mieszkanie, które składa się z przestronnego salonu z balkonem, jasnej kuchni wyposażonej w meble na wymiar, długiego przedpokoju oraz toalety na parterze.
Na piętrze znajdują się: duża łazienka z prysznicem i wanną oraz komfortowa sypialnia i pokój dziecięcy. W całym mieszkaniu zamontowano klimatyzację, co pozwala na wygodne funkcjonowanie w każdych warunkach.

Mieszkanie jest bardzo słoneczne dzięki dużym oknom typu balkonowego, które wpuszczają dużo naturalnego światła do wnętrza. Dodatkowo do mieszkania przynależy 8,87 m2 balkon od strony wschodnio-południowej, gdzie można wypocząć i cieszyć się ciepłymi wieczorami w lato.

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, został oddany do użytkowania w 2013 roku i posiada trzy piętra z windą z poziomu 0 Na każdym z pięter znajduje się wózkownia/rowerownia, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla mieszkańców. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska o powierzchni 3 m2.

Lokalizacja mieszkania jest bardzo dogodna - wewnątrz osiedla dostępne są części rekreacyjne oraz plac zabaw, a poza nim liczne sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. Infrastruktura rekreacyjna w okolicy to kolejny atut - boiska sportowe, trasy rowerowo-rolkowe, duży plac zabaw dla dzieci, a wszystko to w obrębie 300 m od mieszkania.

Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

NIEWYSTARCZAJĄCE ŚRODKI? Pomagamy w uzyskaniu finansowania nieruchomości.Zadzwoń i dopytaj o szczegóły:)